Simon Kinberg chce rozpocząć produkcję Gambita tego lata!

Podczas poniedziałkowej premiery Deadpoola 2, producent Simon Kinberg wspomniał o filmie poświęconym Gambitowi. Chciałby bowiem zatrudnić nowego reżysera i rozpoczęciu zdjęć do opóźnionego filmu jeszcze tego lata. W tytułowego mutanta ma wcielić się Channing Tatum, przy czym od jakiegoś czasu produkcja wydaje się mieć pod górkę. Dochodziło do kilku opóźnień, a kolejni reżyserzy rezygnowali z udziału w projekcie m.in. Gore Verbinski czy Doug Liman. Kinberg jest jednak optymistyczny, co do przyszłości Gambita:

Mamy skrypt, który kochamy. Channing go również uwielbia. Spotkaliśmy się z wieloma reżyserami w ciągu ostatnich kilku tygodni i mamy nadzieję wybrać jednego w najbliższym czasie, by rozpocząć zdjęcia najprawdopodobniej jeszcze tego lata.

Gambit Vol 5 12

Zobacz również: Gambit znowu traci reżysera

Postać Gambita po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w 2009 roku w filmie X-Men Geneza: Wolverine, którą zagrał Taylor Kitsch. Ten superbohater potrafi naładować drobne przedmioty energią kinetyczną, co powoduje, że taki przedmiot przy zderzeniu z innym wybucha. Gambit często używa talii kart do walki z przeciwnikami, które wyrzuca i przekształca w małe bomby. 

Gambit ma pojawić się w kinach 14 lutego 2019 roku

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?