Advertisement

Ron Howard wspomniał o planach odnośnie sequeli przygód Hana Solo!

Od momentu, kiedy ujawniono, że Alden Ehrenreich podpisał kontrakt na kolejne filmu o Hanie Solo, fani zaczęli spekulować na temat tego, czego mogłyby one dotyczyć. Tymczasem Ron Howard podzielił się tym, jak widziałby przyszłe produkcje o przemytniku z uniwersum Gwiezdnych wojen:

Cóż, jak wiecie jest wiele możliwości. To jedna z tych rzeczy, nad którą rozmyślaliśmy ostatnimi czasu czekając na zastrzyk pomysłów. Jednak, razem z Bradfordem Youngiem (operatorem filmowym – przyp. autora) doszliśmy do wniosku, że nie ma zbyt wiele czasu. Porusza się dość szybko. Jest niezależnym gościem. Byliśmy więc w stanie stworzyć film w stosownym tempie, ale on zaczął dostrzegąc w międzyczasie liczne możliwości dotyczące konkretnych scen, a nawet miał on konkretne pomysły. Nie mam zbyt rozległej wizji co do tego, jak wyglądałaby fabuła, pomimo tego, że wiemy dokąd on zmierza i byłoby to dość intrygujące móc go kierować.

Na tym etapie nie ma jeszcze konkretnych planów dotyczących przyszłych historii, ale Howard pozostaje przekonany, że sequele powinny być wierne klimatowi ukazanemu w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Myślę, że pokochałem w skrypcie możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele pytań, które fani mogli mieć względem młodego Hana. Chodzi tu o wydarzenia czy relacje mogące ukształtować ikoniczną postać znaną z późniejszych filmów, lecz w taki sposób, by miało to wszystko sens. To odpowiedzi satysfakcjonujące, lecz jednocześnie także zaskakujące. To powinien być test dla przyszłych zdarzeń, czyli obrania odpowiedniego i autentycznego kierunku, ale z zachowaniem nutki zaskoczenia.

https://www.youtube.com/watch?v=VNbk0UgfKHE

Zobacz również: Alden Ehrenreich opowiedział o pierwszym wejściu na pokład Sokoła Millennium!

Opis produkcji: Wejdź do Sokoła Millennium i udaj się w podróż do odległej galaktyki wraz z filmem Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Oto zupełnie nowa opowieść z jedną z najbardziej barwnych postaci całego uniwersum! Poprzez serię śmiałych eskapad w głąb mrocznego i niebezpiecznego podziemia przestępczego, Han Solo poznaje swojego przyszłego, drugiego pilota – Chewbaccę, jak również spotyka się z osławionym hazardzistą – Lando Calrissianem. Podróż ta ukształtuje prawdziwą legendę Gwiezdnych Wojen!

W obsadzie galaktycznego widowiska znajdują się nastepujące gwiazdy: Alden Ehrenreich – Han Solo, Donald Glover – Lando Calrissian, Joonas Suotamo – Chewbacca, Woody Harrelson – Beckett, czyli mentor głównego bohatera, a także Emilia Clarke, Thandie Newton, Paul Bettany i Phoebe Waller-Bridge.

Po odejściu z projektu Phila Lorda i Christophera Millera, pierwotnych reżyserów omawianego widowiska, wytwórnia Lucasfilm postanowiła zatrudnić utalentowanego Rona Howarda na ich miejsce. Nie wiadomo jednak, kto pojawi się w napisach końcowych. Wspomniani bowiem na początku akapitu twórcy nakręcili aż 3/4 produkcji, zanim postanowili ją ostatecznie opuścić.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pojawi się w polskich kinach już 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm/Disney

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?