Escape Plan 2 – Sylvester Stallone powraca w zapowiedzi kontynuacji interesującego widowiska!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała wczoraj zwiastun długo wyczekiwanego przez widzów sequela filmu pt. Plac ucieczki, w którym główne role grały legendy kina akcji lat 80. – Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger. Serdecznie zapraszam do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=6Q7vVt-MeXk

Zobacz również: Mile 22 – zwiastun dla dorosłych nowego filmu z udziałem Marka Wahlberga!

Escape Plan 2 wyreżyserował Steven C. Miller. Scenariuszem z kolei zajął się Miles Chapman, który pracował przy pierwowzorze.

Ray Breslin (Sylvester Stallone) zorganizował znakomitą jednostkę bezpieczeństwa do wynajęcia kilka lat po tym, jak uciekł z nowoczesnego więzienia. Jednakże w momencie, gdy jeden z członków jego ekipy przepada bez śladu w technologicznym terrorze, będącym skomplikowanym i zabójczym labiryntem znanym pod nazwą Hades, bohater wspólnie z Trentem DeRosą (Dave Bautista) musi szybko znaleźć sposób na włamanie się do najlepszego na świecie, ukrytego zakładu karnego, uwolnienie porwanego przyjaciele oraz wyjście z sytuacji bez szwanku.

Gwiazdami Escape Plan 2: Hades są: Sylvester Stallone, Dave Bautista, Huang Xiaoming, Jaime King, Jesse Metcalfe, Wes Chatham, Lydia Hull, Titus Welliver i Curtis Jackson.

escapeplan2poster

Premiera produkcji została przewidziana na 29 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?