Jurassic World: Upadłe królestwo – nowy materiał zza kulis poświęcony dinozaurom i interesująca akcja!

Wczoraj był Narodowy dzień Dinozaura, w związku z czym, wytwórnia Universal Pictures w ramach należytego uczczenia go, wypuściła nowy materiał zza kulis dotyczący głównych, zwierzęcych bohaterów ich najnowszego widowiska pt. Jurassic World: Upadłe królestwo. Ponadto do sieci trafiło wideo ukazujące ciekawą akcję. Mianowicie za pośrednictwem strony AdoptADino.com możecie okazać swojego wsparcie dla przedsięwzięcia uratowania najstarszych drapieżników świata z wyspy Isla Nublar!

https://www.youtube.com/watch?v=bJvUqNi-1nc

https://www.youtube.com/watch?v=TI0g8lBELUE

Zobacz również: Kontynuacja Zombieland na srebrnym ekranie już w przyszłym roku? Powróci obsada z pierwowzoru!

Opis dystrybutora (kino): Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a prehistoryczne gady, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. 

Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Gwiazdami widowiska są w dalszym ciągu Chris Pratt oraz Bryce Dallas Howard. Producentami wykonawczymi kolejny raz zostali Steven Spielberg i Colin Trevorrow. Warto tutaj dodać, że obsadę filmu zasilają również: James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones i Rafe Spall, a BD Wong oraz Jeff Goldblum otwarzają swoje znane z poprzednich części role. 

Obraz wyreżyserował J.A. Bayona (Niemożliwe) na podstawie scenariusza Colina Trevorrowa i Dereka Connolly’ego. Jurassic World: Upadłe królestwo pojawi się w polskich kinach już 8 czerwca 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Universal

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?