Nicolas Cage w nowym paranormalnym thrillerze od Saban Films

Nicolas Cage zapowiadał już od pewnego czasu, że spędza ostatnie lata jako aktor i widać, że stara się łapać okazje. Tym razem wystąpi u boku Penelope Mitchell (Pamiętniki wampirówHemlock Grove), Franki Potente (Obecność 2Tożsamość Bourne’a) i Hoppera Penna (Machina wojenna). Całość wyreżyseruje Maria Pulera.

Głównym bohaterem Between Worlds jest Joe (Cage), kierowca ciężarówki, którego dręczą wspomnienia martwej żony i dziecka. Poznaje Julie (Potente), uzdolnionej spirytualnie kobiety, która jest zdesperowana, by odzyskać utraconą duszę swojej znajdującej się w śpiączce córki, Billie (Mitchell). Jednak duch zmarłej żony Joego, Mary, okazuje się silniejszy i opętuje ciało młodej kobiety. Zjawa jest zdeterminowana, by załatwić swoje sprawy wśród żywych.

Jak Wam się podoba taka koncepcja?

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?