Klatka – padł pierwszy klaps na planie polskiego filmu o MMA. Kto reżyserem?

Ruszyły prace na planie zdjęciowym filmu sportowego Klatka, który będzie pierwszą polską produkcja fabularną o mieszanych sztukach walki.  Producent Domino Film umieścił w serwisie społecznościowym Facebook fotografię uwieczniającą to wydarzenie.

 

Czas start!!!

Opublikowany przez Domino Film 15 maja 2018

Film opowiada o losach Tomasza, zawodnika MMA, którego gra Piotr Stramowski oraz jego największego rywala Marka – w tej roli Eryk Lubos. MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje i kontrowersje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by obalić przeciwnika. To zamknięte i hermetyczne środowisko i właśnie tam toczy się historia bohaterów filmu. Jak przekonują twórcy, Klatka to nie tylko historia o MMA. To również film o walce poza ringiem. O miłość, o rodzinę, o siebie.

Zobacz również: Plakat filmu Klatka!

W głównej roli kobiecej zobaczymy Katarzynę Warnke, która pochwaliła się przejściem metamorfozy do roli Agaty, zawodniczki MMA. Aktorka znana z Botoksu i Kobiet mafii nie tylko odbywa treningi sportowe, ale również postanowiła dla roli ogolić głowę niczym Demi Moore w G.I. Jane.


Za reżyserię i scenariusz odpowiada Konrad Maximilian. Z informacji podanych na stronie internetowej reżysera dowiadujemy się, że będzie to dla autora filmu debiut w pełnometrażowej produkcji fabularnej. Do tej pory pracujący w Londynie twórca zajmował się filmami dokumentalnymi, reklamami oraz teledyskami.

W pozostałych rolach pojawią się Joanna Orleańska, Przemysław Sadowski i Robert Wabich. Autorem zdjęć będzie dwukrotny zdobywca Złotego Lwa oraz Orłów Arkadiusz Tomiak (Człowiek z magicznym pudełkiem). 

 

Time to shoot… ??? #klatka #mma #tomasz #tattoo #fight

Post udostępniony przez Piotr Stramowski Official (@piotrstramowski_official)


Producentem Klatki jest Domino Film. Federacja KSW jest partnerem i konsultantem produkcji. Za dystrybucję kinową odpowiada Next Film.

Premierę filmu zaplanowano na 11 stycznia 2019.

Źródło; facebook.com/DominoFilm / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?