Produkcja „Gambita” znowu przesunięta!

Zdjęcia do spinoffu „X-Men” miały ruszyć już za kilka miesięcy, jednak 20th Century Fox po raz kolejny przesunął termin realizacji na koniec 2016 roku. Poinformowano, że opóźnienie wynika z innych zobowiązań reżysera Douga Limana, który musi najpierw zająć się mniejszym filmem „The Wall” dla Amazon Studios. W międzyczasie scenariusz do „Gambita” przechodzi zmieniany pod okiem partnera produkcyjnego Channinga Tatum, Reida Carolina („Magic Mike”).

Po przerbkach scenariusza i ukończeniu filmu przez reżysera, ma się rozpocząć proces castingu do „Gambita”. Może to wszystko nie brzmieć dobrze, jednak wydaje się, że zamiast kręcić film w pośpiechu studio chce naprawdę dobrze zabrać się za realizację filmu.

gambit z komiksu

Postać Gambita po raz pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w 2009 roku w filmie „X-Men Geneza: Wolverine”, którą zagrał Taylor Kitsch. Ten superbohater potrafi naładować drobne przedmioty energią kinetyczną, co powoduje, że taki przedmiot przy zderzeniu z innym wybucha. Gambit często używa talii kart do walki z przeciwnikami, które wyrzuca i przekształca w małe bomby.

Obecnie „Gambit” nie ma ustalonej daty premiery, ale jeśli produkcja rozpocznie się pod koniec tego roku, film ma szansę wyjść na przełomie 2017 / 2018 roku. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?