Bradley Cooper zagra w napisanym przez Maxa Landisa dramacie „Deeper”

Scenarzysta Max Landis („Victor Frankenstein”), nie zwalnia tempa. Ostatnio podpisał kontrakt z Netflixem na thriller o policjancie z nadprzyrodzonymi zdolnościami, w którym zagrają Will Smith i Joel Egerton, a reżyserem obrazu będzie David Ayer („Dzień Próby”), teraz dodatkowo będzie przygotowywać scenariusz do filmu „Deeper”. Rolę główną w filmie zagra Bradley Cooper.

Fabuła filmu skoncentrowana jest wokół skompromitowanego astronauty, który wyrusza na misję w głąb nowo odkrytego rowu oceanicznego, uważanego za najniższy punkt na Ziemi. W obliczu poważnego niebezpieczeństwa, astronauta znajdzie się w fizycznej i psychicznej walce z tajemniczymi siłami. Obraz wyreżyseruje Kornel Mundruczo („Biały Bóg”).

Bradley Cooper na plakacie filmu Ugotowany

Zobacz także: Elijah Wood w „Dirk Gently”, nowym serialu BBC America

Cooper jest ostatnio bardzo zapracowany, w 2015 roku mogliśmy go oglądać aż w czterech filmach i w miniserialu Netflixa. W tym roku po raz kolejny użyczy swojego głosu w drugiej części „Strażnicy Galaktyki”, a także stara się zadebiutować jako reżyser remake’a „A star is born” lub komedii/dramatu „Honyemoon with Harry”.

Z kolei Landis z nadludzką szybkoscią pisze i sprzedaje swoje kolejne dzieła. Właśnie zakończył scenariusz do serialu BBC America „Dirk Gently”, w którym pojawi się Elijah Wood („Władca Pierścieni”), teraz pracuje nad filmem „Power Rangers”.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?