the old guard background Advertisement

Ewan McGregor chciałby ponownie wcielić się w Obi Wana!

Ewan McGregor, który w Nowej Trylogii Star Wars wcielił się w postać Obi Wana Kenobiego, chciałby zagrać go jeszcze raz! W wywiadzie udzielonym dla portalu Collider zdradził, że chętnie powróciłby do swojej roli ponownie! Twierdzi, że solowy film o losach Mistrza Jedi mógłby rozgrywać się pomiędzy „Zemstą Sithów” a „Nową Nadzieją” i stworzyć swego rodzaju pomost fabularny pomiędzy Obi Wanem jakiego wykreował McGregor, a tym granym przez zmarłego już Aleca Guinnessa. Pełny wywiad możecie zobaczyć poniżej. Aktor wspomina, że chciałby by powstała nawet cała trylogia!

https://www.youtube.com/watch?v=WgqEx9aIfCQ

Chcielibyście zobaczyć solowy film o przygodach Obi Wana? Jak sądzicie, co moglibyśmy w nim zobaczyć? Czy ukazałby on jego losy na planecie Tatooine? A może skupiłby się na zupełnie innych wydarzeniach? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Zobacz również: Darth Vader zadebiutuje już jutro w zwiastunie „Rogue One: A Star Wars Story”!

Źródło: collider.com/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?