„Dungeons & Dragons” – Rob Letterman reżyserem produkcji!

Portal The Tracking Board donosi, że reżyser Rob Letterman („Gęsia skórka”, „Podróże Guliwera 3D”, „Rybki z ferajny”) zamierza się zanurzyć w kolejny świat potworów oraz chaosu, który następnie przedstawi na srebrnym ekranie w postaci filmu „Dungeons & Dragons”. Produkcja to adaptacja najpopularniejszej, fabularnej gry fantasy dostępnej obecnie na rynku. Zostanie ona sporządzona dla wytwórni Warner Bros. Pictures. Rob Letterman wyreżyseruje produkcję na podstawie scenariusza Davida Leslie’ego Johnsona („Obecność 2”, „Gniew tytanów”).

W dalszym ciągu nie wiadomo, komu przypadnie główna rola w omawianej produkcji. Jednakże po sieci szerzą się plotki, że twórcy poszukują aktora zbliżonego w pewien sposób do Vina Diesela.

Dungeons Dragons 1

Zobacz również: „Obcy: Przymierze” – pierwsze zdjęcia z planu produkcji Ridleya Scotta!

Gra „Dungeons & Dragons” stała się popularna w 1974 roku. Od tamtego czasu zgromadziła ona miliony fanów na całym świecie. Ogromna sława „Dungeons & Dragons” przyciągała uwagę wielu pisarzy, reżyserów, a także twórców gier komputerowych przez kolejne dekady. O omawianym projekcie wiadomo już od 2013 roku, jednak ze względu na spór pomiędzy studiem i Hasbro, produkcja została wstrzymana. Szczęśliwie problemy zostały rozwiązane, a prace nad filmem mogą w końcu ruszyć pełną parą!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Google.pl

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?