Następny solowy film o Supermanie? Snyder i Cavill odpowiadają

Dopiero co miała miejsce premiera „Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości”. Echo krytyki powoli opada, a w kolejce czekają kolejne filmy na swoją premierę, czy też rozpoczęcie zdjęć. W niedawno udzielonych wywiadach zapytano Zacka Snydera (reżysera „Człowieka ze Stali” oraz „Batman v Superman”) oraz odtwórcę super bohatera z symbolem ‚S’ na popiersiu Henry’ego Cavilla , czy są szanse i plany na stworzenie kontynuacji solowego filmu o Supermanie. A tak o to wypowiedzieli się artyści:

„Myślę, że jeśli będziemy mieli dobry scenariusz, to byłoby wspaniale mieć następny samodzielny film o Supermanie. Uważam, że byłaby to przyjemność tworząc coś takiego. Jednym z powodów, dla którego nie ogłosiliśmy autonomicznego filmu o Supermanie było wsparcie niektórych wydarzeń w (Batman v Superman). – powiedział Snyder

Batman v Superman: Dawn of Justice

Zobacz również: Zack Snyder pragnie, aby Ben Affleck wyreżyserował film o Batmanie!

Na chwilę obecną tak samo Zack Snyder jak i Henry Cavill będą zarobieni pracami nad dwoma częściami „Justice League”, tak więc na pewno musiał by się znaleźć czas na tego typu produkcję. Samo studio Warner Bros musiałoby dać pierw zielone światło, ale zanim by się to stało, muszą zobaczyć jak poradzi sobie finansowo „Batman v Superman”. Zobaczmy co ma dopowiedzenia odtwórca Supermana:

„Wierzę, że to zależy od powodzenia tego filmu [„Batman v Superman”]. Jeśli to pójdzie dobrze, to wtedy możemy zacząć negocjować z Warner Bros. do opracowania solowego filmu o Supermanie. Mają oni jednak swój określony plan dla „Justice League” i innych filmów. Tak naprawdę chodzi o znalezienie odpowiedniego czasu. Jest to na pewno coś, co bardzo chętnie bym zrobił. „

Wygląda na to, że szanse na kontynuacje przygód człowieka ze stali przedstawionych w samodzielnym obrazie są realne, musimy z pewnością poczekać aż „Świt Sprawiedliwości” osiągnie odpowiednie wyniki finansowe i znajdzie się konkretny scenariusz. Warner Bros obecnie ma zaplanowane filmy ze stajni DCEU do roku 2020, także znalezienie odpowiedniego czasu wczesniej może wydawać się trudne, ewentualnie po wspomnianym roku.

A Wy co lub kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnym solowym filmie Supermana? Dajcie znać w komentarzach.

 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?