Charlize Theron dołącza do obsady „Fast 8”!

To już pewne! Po licznych plotkach i krążących po sieci pogłoskach wytwórnia Universal Pictures właśnie potwierdziła, że zwyciężczyni Oscara Charlize Theron („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Monster”) wcieli się w główną antagonistkę filmu „Fast 8”! Warto tutaj dodać, że do obsady nadchodzącego widowiska dołączył niedawno również Kristofer Hivju („Gra o tron”), który zagra w obrazie jednego z oddanych pomocników bohaterki wspomnianej powyżej aktorki. Charlize Theron nie pierwszy już raz zasiądzie za kółkami odpicowanego wozu. Wcześniej mogliśmy ją podziwiać w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, gdzie popisała się niebywałą wprawą w prowadzeniu swego rodzaju ciężarówki, a także w nakręconym przez reżysera „Fast 8” remake’u „Włoskiej roboty”. Będzie to zatem kolejne spotkanie nadmienionej aktorki z F. Garym Gray’em.

madmaxfuriosa xlarge

Zobacz również: Kristofer Hivju dołącza do obsady „Fast 8”!

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray („Straight Outta Compton”). Według krążących po sieci doniesień, „Szybcy i wściekli 8” będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy, znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Charlize Theron i Kristofer Hivju dołączyli do obsady składającej się obecnie z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa “Ludacrisa” Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Oczekuję się, że do filmu powrócą również Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell.

Zdjęcia do obrazu „Szybcy i wściekli 8” będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji lub Islandii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?