Zwiastun filmu „Matilda” – superprodukcji z Michaliną Olszańską w roli tytułowej

Michalina Olszańska, którą ostatnio podziwiać mogliśmy w „Córkach dancingu„, wystąpiła w rosyjskiej superprodukcji historycznej, której budżet szacowany jest na 15-25 mln. dolarów. Wcieliła się w tytułową bohaterkę Matyldę Krzesińską, rosyjską baletnicę polskiego pochodzenia, która otrzymała bardzo rzadko przyznawany tytuł Primabellerina assoluta. Film opowie o prywatnej sferze jej życia i romansach z trzema książętami z dynastii Romanowów, w tym z przyszłym carem Mikołajem II. Poniżej zamieszczamy link do zwiastuna filmu „Matilda”, a najnowsze informacje możecie sprawdzać pod tym TAGIEM.

https://www.youtube.com/watch?v=y9QESOBmBzE

Film reżyseruje Aleksey Duchitel („Zakładnik”, „Na końcu świata”). W Cara Mikołaja II wcieli się Lars Eidinger („Sils Maria”). W filmie wystąpią również Danila Kozlovsky („Viking„), Ingeborga Dapkunaite (serial „Okupowani”) i Grigorij Dobrygin („Bardzo poszukiwany człowiek”). Rosyjska premiera w lutym 2017 roku. Film póki co nie posiada daty polskiej premiery. 

Zobacz również: Maciej Stuhr z główną rolą w międzynarodowej produkcji. Zwiastun filmu „Czerwony Kapitan”

Dla polskiej aktorki jest to kolejna rola w zagranicznej produkcji. W tym roku na festiwalu Berlinale premierę miał polsko-czesko-słowacki dramat „Ja, Olga Hepnarova”, w którym zagrała główną rolę. 

Źródło: kinopoisk.ru / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu „Matilda”

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?