the old guard background Advertisement

Nowe zdjęcie z nadchodzącego filmu Nicolasa Windinga Refna!

Nicolas Winding Refn, twórca „Drive” i „Tylko Bóg wybacza”, nakręcił nowy film, który znajduje się obecnie w fazie postprodukcji. „The Neon Demon” to dziesiąty pełny metraż w karierze Refna, a także jego pierwszy horror. Nim obejrzymy zwiastun filmu, musimy zadowolić się promocyjnym fotosem, przedstawiającym jedną z głównych gwiazd widowiska – Elle Fanning. Zdjęcie sugeruje, że „The Neon Demon” okaże się dziełem równie hipnotyzującym i surrealistycznym, co poprzednie produkcje duńskiego artysty.

0neondemonfull

Fanning występuje w „The Neon Demon” jako aspirująca modelka, która przybywa do Los Angeles. Przedstawicielki bezwzględnego biznesu modowego – kobiety ogarnięte obsesją seksapilu – żerują na pięknie i sile witalnej młodej bohaterki. Chcą przejąć to, czym niewinna dziewczyna dysponuje. W filmie występują też Keanu Reeves, Karl Glusman, Desmond Harrington, Bella Heathcote, Abbey Lee oraz Christina Hendricks.

Zobacz również: Nicolas Winding Refn poleca 10 swoich ulubionych horrorów

Zainteresowanych poinformowano wcześniej, że film zadebiutuje 8 czerwca we Francji. Nie wiadomo, czy oznacza to, że trafi do dystrybucji kinowej czy pojawi się w serwisach VOD. Wcześniej, w maju, Refn będzie gościem 69. festiwalu w Cannes. Nie ogłoszono także, kiedy „The Neon Demon” pojawi się w dystrybucji ogólnoświatowej. Pewne jest jedno: dziesiąty projekt Refna ma spore szanse okazać się ucztą dla oczu.

0anicolas

Źródło: indiewire.com / Ilustracja wprowadzenia: indiewire.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?