Channing Tatum dołączył do obsady filmu „Kingsman: The Golden Circle”

Zeszły tydzień przyniósł wiele nowych informacji na temat drugiej części brytyjskiego filmu szpiegowskiego pt. „Kingsman: The Golden Circle”. Najpierw gwiazda obrazu, czyli Taron Egerton ujawnił tytuł nadchodzącej produkcji potwierdzając również udział Colina Firtha w roli Harta. Później świat obiegła informacja, że na pokładzie znajduje się Pedro Pascal („Narcos”), który wcieli się w postać Jacka Danielsa. Jednak jeszcze większą niespodzianką było doniesienie sugerujące, że prawdopodobnie Elton John również pojawi się w produkcji. Dzisiaj z kolei Channing Tatutm na swoim Twitterze poinformował fanów, że oficjalnie dołączył do sequela „Kingsman”. Na razie nie wiadomo, kogo aktor miałby zagrać. Jego wpis możecie zobaczyć poniżej.

channing tatum twitter

Zobacz również: Chłopaki z Jump Street spotkają facetów w czerni!

Mathew Vaughn powraca jako reżyser i scenarzysta produkcji. W „Kingsman: The Golden Circle” mamy zobaczyć, jak siedziba Kinsgman zostaje zniszczona, a po tym incydencie Eggsy (Taron Egerton) i Merlin (Mark Strong) udają się do Stanów Zjednoczonych, gdzie odwiedzają inną agencję zwaną Statesman. W główny czarny charakter ma tym razem wcielić się Julianne Moore. Z nowych twarzy zobaczymy także Halle Berry jako głowę CIA.

20th Century Fox ustaliło datę premiery filmu „Kingsman: The Golden Circle” na 16 czerwca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?