Scarlett Johansson na pierwszym zdjęciu z filmu Ghost in the Shell!

Paramount Pictures i DreamWorks Pictures poinformowały, że w Nowej Zelandii rozpoczęły się zdjęcia do adaptacji popularnej mangi Masamune Shirowa pt. Ghost in the Shell. Pierwszy fotos z planu filmowego możecie zobaczyć poniżej. W obrazie, za którego reżyserię odpowiadać będzie Rupert Sanders (Królewna Śnieżka i Łowca), w roli głównej zobaczymy Scarlet Johnasson. 

pierwsze zdjecie ghost in the shell

Zobacz również: „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów” – kolejny klip oraz spot telewizyjny! Nowe sceny! 

Ghost in the Shell jest produkcją typu live-action. Obraz opowie o tajnej jednostce policyjnej powołanej w celu zwalczania przestępstw związanych z użyciem nowoczesnych technologii. Produkcja skupi się na postaci zwanej Major Motoko Kusanagi (Scarlett Johansson), która jest hybrydą człowieka i cyborga. Bohaterka dowodzi elitarną jednostką, która nazywana jest Sekcją 9. Jej ekipa musi stawić czoła wrogowi, który na celu ma zniszczenie technologii cybernetycznej. Manga została już zekranizowana w postaci animacji wydanej w 1995 roku.

Oprócz Scarlett Johansson w filmie wystąpią m.in.: Beat Takeshi Kitano jako Daisuke Aramaki, Juliette Binoche jako Dr. Ouelet, Michael Pitt jako Kuze, Pilou Asbæk jako Batou oraz Kaori Momoi.

Ghost in the Shell wejdzie na ekrany kin 31 marca 2017 roku.

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: movieweb

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?