Jon M. Chu wyreżyseruje Iluzję 3!

Portal Variety donosi, że wytwórnia Lionsgate zatrudniła Jona M. Chu na stanowisko rezysera trzeciej części ich magicznego show pt. Iluzja! Twórca aktualnie domyka pracę na planie drugiej odsłony serii. O tym, że powstanie kolejna część kinomani wiedzą już roku, kiedy to wiadomością o planowym przedsięwzięciu podzielił się z fanami dyrektor naczelny wspomnianego studia, czyli Jon Feltheimer.

Zobacz również: Czterej Jeźdźcy powracają w kolejnym zwiastunie filmu Iluzja 2!

Opis dystrybutora (kino): Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy, o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego niepodejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Produkcję wyreżyserował Jon M. Chu na podstawie scenariusza autorstwa Eda Solomona i Pete’a Chiarelliego. Gwiazdami widowiska w dalszym ciągu są: Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Dave Franco, Mark Ruffalo, Michael Caine i Morgan Freeman. Niestety w obrazie zabraknie Isly Fisher, którą zastąpi Lizzy Caplan. Ponadto do obsady magicznego show dołączyli Jay Chou i Daniel Radcliffe.

Iluzja 2 3

Iluzja 2 pojawi się w polskich kinach już 8 lipca 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?