AdvertisementSiedmiu Wspaniałych – pierwszy zwiastun remake’u klasyki westernu!

Prezentujemy pierwszy zwiastun remake’u klasyki westernu Siedmiu Wspaniałych! W rolach głównych m.in. Danzel Washington, Chris Pratt i Ethan Hawke!

https://www.youtube.com/watch?v=deSRpSn8Pyk

Akcja filmu rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Miasto Rose Creek jest pod kontrolą bezlitosnego przemysłowca Bartholomewa Bogue’a (Peter Sarsgaard). Zdesperowani mieszkańcy wynajmują siedmiu wyjętych spod prawa opryszków – rasowych bandytów, łowców nagród i hazardzistów, którzy są znakomitymi rewolwerowcami. Wybrańcami są Sam Chrisolm (Danzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel garcia-Ruflo) i Red Harvest (Martin Sensmeier). Podczas przygotowywania mieszkańców do brutalnej strzelaniny naszym bohaterom przyjdzie walczyć o coś więcej niż tylko o pieniądze.

Siedmiu Wspaniałych jest remakiem westernu Johna Sturgesa z 1960 roku, który opierał się na filmie Akira Kurosawy – Siedmiu Samurajów z 1954 roku. Wersja Sturgesa opowiadała o grupie rewolwerowców, którzy wspólnymi siłami przeciwstawiają się bandytom siejącym postrach w meksykańskiej wiosce. W filmie wystąpili m.in. Steve McQueen, Charles Bronson, James Coburn, Robert Vaughn i Yul Brynner.

The Magnificent Seven

Scenariusz do nowej wersji westernu przygotował autor serialu Detektyw – Nic Pizzolatto razem z Richardem Wenkiem (Niezniszczalni 2). Z kolei za kamerą stanął Antoine Fuqua (Dzień Próby). Poza wspomnianymi wcześniej aktorami w filmie zobaczymy również Haley Bennett, Matta Bomera, Billy’ego Slaughtera i Vinniego Jonesa.

Premiera Siedmiu Wspaniałych zaplanowana jest na 23 września 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wporwadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?