Flatliners – Nina Dobrev w remake’u klasyki gatunku!

Okazuje się, że nowy projekt Sony Pictures, którym jest remake cieszącego się sporą popularnością filmu pt. Linia życia, zdobył wczoraj prawdopodobnie nową aktorkę. Wybranką jest gwiazda serialu Pamiętniki wampirów – Nina Dobrev. Jeśli aktorka domknie swoją umowę z wytwórnią, to dołączy do obsady składającej się obecnie z Ellen Page i Diego Luny. Nina Dobrev miałaby się wcielić w bohaterkę o imieniu Marlo, która opisana jest jako ponadprzeciętnie uzdolniona studentka.

Produkcję wyreżyseruje Niels Arden Oplev (Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet) na podstawie scenariusza spod pióra Bena Ripley’a (Kod nieśmiertelności). David Blackman i Laurence Mark podejmą się zadania producentów filmu.

Pierwowzór został wypuszczony do kin w 1990 roku. Produkcję wówczas wyreżyserował Joel Schumacher na podstawie scenariusza autorstwa Petera Filardi. Gwiazdami obrazu są: Kiefer Sutherland, Julia Roberts, William Baldwin, Oliver Platt i Kevin Bacon.

Nina Dobrev 2

Zobacz również: Guerilla – Idris Elba w nowym serialu Showtime

Poniżej znajdziecie zwiastun oraz opis oryginału.

Opis dystrybutora DVD: Są granice, których nie wolno przekraczać. W szpitalu przy uniwersyteckim wydziale medycyny, grupa ambitnych studentów zamierza umrzeć… i zmartwychwstać, aby opisać ten eksperyment. Rozpoczynając zuchwałe doświadczenie przekraczają granice życia, by spojrzeć śmierci w twarz. Zafascynowani poszukiwaniem nieśmiertelności igrają ze śmiercią… która nie pozwoli, by z niej bezkarnie kpić.

Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=oCm_NMU6Phw

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?