Cafe Society – pierwszy zwiastun oraz plakat nowej komedii Woody’ego Allena!

Wytwórnia Mars Films opublikowała pierwszy międzynarodowy zwiastun najnowszej komedii Woody’ego Allena pt. Cafe Society, która zaliczy swój światowy debiut podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes, a dokładniej rzecz ujmując 11 maja. Następnie 12 sierpnia produkcja zostanie rozprowadzona na terenie USA za pośrednictwem Amazon Studios. Zwiastun znajdziecie poniżej. Nie zapomnijcie również rzucić okiem na pierwszy plakat produkcji.

  • Zwiastun:

https://www.youtube.com/watch?v=LsmwF3xUWHM

Zobacz również: Zanim się pojawiłeś – nowy zwiastun produkcji!

  • Plakat:

Cafe Society

Opis dystrybutora filmu: James (Jesse Eisenberg) i Teresa (Kristen Stewart) są zakochani i planują wspólną przyszłość. Razem opuszczają Nowy Jork i przenoszą się do Los Angeles. Oczarowany Miastem Aniołów, James nie dostrzega, że piękna Teresa wpadła w oko jego szefowi Aaronowi (Steve Carell) – wpływowej osobowości hollywoodzkiej society.

Obsada komedii składa się z następujących gwiazd: Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carell, Jeannie Berlin, Blake Lively, Parker Posey, Corey Stoll i Ken Stott. Producentami obrazu są wieloletni współpracownicy Woody’ego Allena, czyli Letty Aronson, Steve Tenenbaum i Edward Walson. Z kolei producentami wykonawczymi dzieła zostali: Ronald L. Chez, Adam B. Stern i Allan Teh.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?