Power Rangers – zdjęcia Elizabeth Banks jako Rity!

Elizabeth Banks została po raz pierwszy uchwycona na planie w kostiumie Rity Repulsy z filmu Power RangersZdjęcia zrobiono w Steveston w Kanadzie. Produkcja jest kręcona w kilku lokacjach w prowincji British Columbia.

rita zdjęcie z planu

rita 2

rita 3

rita 4

rita zdjęcie z planu

Zobacz również: Power Rangers – zobacz pierwsze oficjalne zdjęcie z produkcji!

Opis dystrybutora filmu: „Power Rangers” wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

Oprócz rzeczonych powyżej gwiazd, w obsadzie filmu „Power Rangers” znajduje się również Elizabeth Banks („Pitch Perfect”), która wcieli się w postać Rity Repulsy. Wspomniany z kolei Dean Israelite („Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj”) wyreżyseruje film na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa („Kong: Skull Island”, „Giganci ze stali”), Burka Sharplessa & Matta Sazama („Dracula Historia Nieznana”), Zacka Stentza & Ashleya Millera („X-Men: Pierwsza klasa”, „Thor”) oraz Maxa Landisa („Kronika”). Producentami „Power Rangers” są Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen. Saban’s Power Rangers pojawią się w amerykańskich kinach za nieco ponad rok, czyli 24 marca 2017 roku.

Źródlo: RangerBoard i VanCityBuzz.com 

 

Dziennikarz

Miłośnik komiksów (z różnych gatunków i krajów) i ich adaptacji. Fanatyk Star Treka, Star Wars i kina lat '80. Pochłania popkulturę w dużych ilościach. Członek Kaliskiego Klubu Fantastyki Arkham, koordynator bloku komiksowego na konwentach Copernicon i Arkhamer. Często jeździ na inne konwenty, prowadząc punkty programu. Publikuje na portalach komiksowych DCManiak i Avalon. Gra w baseball. Na co dzień student Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej ze specjalnością włoską. Pochodzi z Kalisza, aktualnie mieszka we Wrocławiu.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?