Ekranizacja Borderlands ma już scenarzystę!

The Hollywood Reporter ogłosiło że Aaron Berg, który niedawno pisał skrypty do G.I. Joe 3 oraz szpiegowskiego thrillera Section 6, został zaciągnięty do napisania scenariusza do nadchodzącej ekranizacji popularnej gry o tytule Borderlands.

Borderlands

Zobacz także: X-Men: Apocalypse – nowy zwiastun! Jest Wolverine!

Borderlands jest grą akcji-RPG studia Gearbox Software wydaną po raz pierwszy w 2009 roku. Łączyła w sobie elementy gier FPS i cRPG. Jej akcja została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez potężne bestie. Zadaniem gracza było wcielenie się w jednego z mieszkańców planety Pandora, stających do walki z niebezpiecznymi kreaturami.  Oprócz trybu dla jednego gracza, gra oferowała także świetny tryb współpracy. Całość podana została w fantastycznej komiksowej oprawie wizualnej. Borderlands doczekało się w 2012 roku sequela, a w 2014 „pre-sequela”.

Film zostanie wyprodukowany przez Aviego Arada (Spider Man) i jego syna Ariego. Ekranizacja Borderlands ma podobno celować w kategorię R.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?