• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sony Pictures zaprezentował krótki materiał zza kulis powstawania reboota Ghostbusters. Pogromcy duchów. W filmie, który znajdziecie poniżej, będziecie mogli się bliżej zapoznać z postacią Kevina, w którego wcielił się Chris Hemsworth. Materiał zawiera wiele zabawnych dowcipów oraz urywki filmu, w których możecie podziwiać Hemswortha w roli niezbyt rozgarniętego hipstera. Miłego oglądania!

Zobacz również: Ghostbusters. Pogromcy duchów - bohaterki filmu na okładkach czerwcowego EMPIRE

Opis dystrybutora (kino): Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą... pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu - kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji...

W filmie Ghostbusters. Pogromcy duchów występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones - w rolach tytułowych bohaterek. Ponadto obsadę produkcji zasilają: Chris Hemsworth - asystent, Andy Garcia - Burmistrz Nowego Jorku, Michael K. Williams - Hawkins, Matt Walsh - Rourke i Neil Casey - główny antagonista obrazu. W filmie wystąpi też Pat Kiernan w roli prezentera wiadomości, co akurat pokrywa się z rzeczywistością.

Obraz Ghostbusters. Pogromcy duchów wyreżyserował Paul Feig na podstawie scenariusza, który sporządził we współpracy z Katie Dippold. Obraz pojawi się na srebrnych ekranach 15 lipca 2016 roku.

Żródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Z wykształcenia dziennikarz i amerykanista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.