Alien 5 – grafika koncepcyjna przedstawiająca dorosłą Newt!

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o tym, że nowy projekt Neilla Blomkampa pt. Alien 5 ma się zupełnie dobrze, o czym zapewniła Sigourney Weaver w jednym z ostatnich udzielonych przez nią wywiadów. Dzisiaj z kolei do sieci trafiła nowa grafika koncepcyjna z omawianego przedsięwzięcia, na której możecie zobaczyć wizję dojrzałej Newt – bohaterki doskonale znanej wszystkim fanom kultowej serii science fiction. Wygląda zatem na to, że wcześniejsze informacje podane przez Michaela Biehna na temat powrotu małej dziewczynki kojarzonej z filmu Obcy – decydujące starcie są prawdziwe. Jednakże widzowie nie zobaczą w Alien 5 już przestraszonego dziecka, lecz dojrzałą 27-letnią kobietę. Udostępnioną przez Neilla Blomkampa za pośrednictwem Instagrama grafikę koncepcyjną znajdziecie poniżej.

Alien 5 Newt

Zobacz również: Alien 5 jednak powstanie!

Z kolei film Obcy: Przymierze, który wpłynął na opóźnienie prac nad projektem wspomnianego twórcy, znajduje się w trakcie realizacji – zdjęcia odbywają się obecnie w Australii. Jego premiera przewidziana jest na 6 października 2017 roku. Czekacie?

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzona – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?