X-Men: Apocalypse – Wolverine oczami Bryana Singera!

Widzieliście już najnowszy zwiastun kolejnego widowiska z uniwersum X-Menów? Oczywiście, że widzieliście, w końcu mówią już o nim wszyscy fani! Powrócił w nim bowiem ulubiony mutant, który dominuje na ekranach kin już od blisko szesnastu lat. Choć nie widzieliśmy jego twarzy, to szpony z adamantium mówią same za siebie. Wolverine powraca, a kilka zdań na ten temat ma do powiedzenia sam reżyser X-Men: Apocalypse – Bryan Singer!

wolverine apocalypse

To nie jest takie proste jak wam się wydaje. W tym wszystkim kryje się coś kluczowego. Ta scena [ze zwiastuna] wpisuje się w kanon wszystkich sześciu filmów z uniwersum jakie dotąd powstały, a jednocześnie wskazuje pewien nowy kierunek. To bardzo istotne. Zapewniam was też, że to nie jedyne ujęcie tego bohatera jakie przyjdzie wam zobaczyć…

Wygląda zatem na to, że powrót Rosomaka nie będzie taki prosty jak nam się wcześniej wydawało…Warto poruszyć również jeszcze jedną, istotną kwestię: nie wiemy kto wciela się w tą postać w X-Men: Apocalypse. To wcale nie musi być Hugh Jackman! Być może w filmie zostanie wprowadzony nowy, młodszy aktor, który przejmie pałeczkę po swym starszym poprzedniku. Jackman potwierdził swój powrót jedynie w kolejnej części Wolverina, gdzie ostatni raz wcieli się w swoją kultową rolę.

Oficjalny opis produkcji: Od zarania dziejów, był on czczony niczym bóg. Apocalypse, pierwszy i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, należącego do Marvela. Posiadał moce wielu innych mutantów, stając się nieśmiertelnym i niezwyciężonym. Po przebudzeniu po tysiącach lat, jest rozczarowany światem, w którym się znajduje. Rekrutuje więc drużynę potężnych mutantów, włączając w to zniechęconego życiem Magneto, aby oczyścić ludzkość i stworzyć nowy porządek świata, nad którym będzie panował. Gdy los Ziemi wisi na włosku, Raven (Jennifer Lawrence) z pomocą Profesora X (James McAvoy) musi poprowadzić drużynę młodych X-Menów, aby powstrzymać ich największego przeciwnika i ocalić ludzkość przed całkowitym unicestwieniem.

W filmie wystąpią: Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Professor X), Jennifer Lawrence (Mystique), Nicholas Hoult (Beast), Rose Byrne (Moira MacTaggert), Evan Peters (Quicksilver), Lucas Till (Havok), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Ben Hardy (Angel), Tye Sheridan (Cyclops), Olivia Munn (Psylocke) oraz Lana Condor (Jubilee). W rolę tytułowego Apocalypse’a wcieli się Oscar Isaac.

X-Men: Apocalypse będzie zwieńczeniem trylogii, na którą składają się również filmy X-Men: Pierwsza Klasa i X-Men: Przeszłość, która nadejdzie. Polska premiera zapowiedziana jest na 20 maja 2016 roku.

Apo 2Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: „X-Men: Apocalypse” – Olivia Munn o roli twardzielki Psylocke

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?