Wolverine 3 – Richard E. Grant dołączył do obsady

The Hollywood Rerporter informuje, że Richard E. Grant (Żelazna Dama, Koszmarny Karolek) dołączył do obasady trzeciego filmu o Wolverinie. Aktor w nowym filmie Jamesa Mangolda ma zagrać szalonego naukowca. Z kolei Granta możemy obecnie oglądać w nowym, ciekawym serialu kryminalnym pt. Dig.

Fabuła trzeciej części Wolverine’a wciąż nie jest znana. Plotki głoszą, że film ma być oparty na słynnym komiksie Old Man Logan. Co więcej ostatnie pogłoski mówią, że twórcy filmu poszukują aktorki o cechach charakterystycznych dla X-23 – żeńskiego klona Logana, znanego z animowanej serii X Men: Evolution.

Wolverine4

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – nowy zwiastun! Jest Wolverine!

Zdjęcia do filmu trzeciej części Wolverine mają ruszyć w maju i będą kręcone w Nowym Orleanie i Nowym Meksyku. W produkcji zobaczymy Patricka Stewarta jako Charlesa Xaviera oraz Boyda Holbrooka (Narcos) w roli przeciwnika mutanta ze szponami. Z kolei Hugha Jackmana po raz ostatni zobaczymy w roli Wolverine’a. 

Premiera produkcji planowana jest na 3 marca 2017 roku

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?