Advertisement
banner

„Absolutely Fabulous” – pierwszy trailer. Edina i Patsy zabijają Kate Moss!

Nadejście zwiastuna Absolutely Fabulous – kinowej wersji brytyjskiego sitcomu o tym samym tytule – zapowiadano już od kilku dni. Film oczekiwany jest przez rzesze fanów na całym świecie – nie tylko fanów kultowego serialu, także miłośników dobrego humoru. Trailer, który w sieci zadebiutował właśnie dziś, sugeruje, że nikt z zainteresowanych nie powinien komedią być zawiedziony. W niespełna trzyminutowym zwiastunie znalazło się wystarczająco dużo pikantnych gagów i występów cameo najbardziej lubianych osób showbiznesu, by wprowadzić w zażenowanie twórców innych bieżących filmów komediowych.

https://www.youtube.com/watch?v=Dj3ZWhlmexw

Edina (Jennifer Saunders) i Patsy (Joanna Lumley), starzejące się alkoholiczki, uczestniczą w wystawnym przyjęciu. Splot niefortunnych wydarzeń sprawia, że bohaterki stają się winne zabójstwa słynnej supermodelki, Kate Moss. Gdy paparazzi nie dają nieszczęsnym kobietom spokoju, tym nie pozostaje nic innego, jak… podróż na południe Francji. Tam będą mogły w spokoju spijać hektolitry alkoholu i brać udział w wielu innych absolutnie fantastycznych incydentach.

Moss, która gra w filmie samą siebie, nie jest jedyną gwiazdą w obsadzie. Potwierdzono, że przez Absolutely Fabulous: The Movie przewinie się aż sześćdziesiąt (!) sław obsadzonych w rolach cameo. Wiadomo, że na planie zdjęciowym filmu gościli Joan Collins, Jon Hamm, Chris Colfer, Rebel Wilson, Lily Cole, Kim Kardashian, John Paul Gaultier, Emma Bunton, Perez Hilton, Jerry Hall i Stella McCartney. Premiera komedii w Wielkiej Brytanii obędzie się 1 lipca 2016 roku; wkrótce później obraz ukaże się w kinach amerykańskich i australijskich. Daty polskiej premiery jak dotąd nie ustalono.

W latach 1992-2012 serial Absolutnie fantastyczne doczekał się pięciu sezonów i w sumie trzydziestu dziewięciu odcinków – regularnych i specjalnych. Serial uchodzi za jednego z czołowych telewizyjnych reprezentantów brytyjskiego humoru. Wyróżniono Absolutnie fantastycznie dwunastoma nominacjami do nagród BAFTA, w tym czterema zwycięskimi statuetkami.

abfab2 1000x600

Źródło: HollywoodReporter.com / Ilustracja wprowadzenia: bbc.co.uk

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?