Szybcy i Wściekli 8 – pierwszy film oraz zdjęcia z planu produkcji

Zdjęcia do ósmej mega popularnej serii filmów akcji, czyli Szybkich i wściekłych ruszyły pełną parą. W sieci właśnie pojawiły się pierwsze fotosy oraz materiał z planu produkcji, która kręcona jest w stolicy Kuby – Hawanie, oraz Islandii. Film znajduje się pod TYM linkiem, natomiast galerię zdjęć możecie obejrzeć TUTAJ:

Zobacz również: Charlize Theron dołącza do obsady Fast 8!

Szybcy i wściekli 8 zapoczątkować mają zupełnie nową trylogię w serii. Filmy będą pojawiać się co 2 lata, w kwietniu 2017, 2019 oraz 2021 roku. Wytwórnia Universal ma podobno plany na nieujawnione jeszcze spin-offy i prequele.

Reżyserem filmu jest F. Gary Gray (Włoska robota, Straight Outta Compton), natomiast w obsadzie, oprócz powracających gwiazd takich jak Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson czy Chris Ludacris Bridges, zapowiedziano także występy nowych aktorów, min. Charlize Theron czy Scotta Eastwooda.

źródło: ComingSoon.net / ilustracja wprowadzenia:materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?