Fast 8 – praca na planie filmu ruszyła już pełną parą!

Wytwórnia Universal Pictures oficjalnie rozpoczęła już zdjęcia do Fast 8. W związku z tym niedawno na naszej stronie mogliście zobaczyć filmik ukazujący kulisy kręcenia pewnej sceny w stolicy Kuby – Hawanie, a także pokaźną kolekcję zdjęć z Islandii. Dzisiaj z kolei mamy możliwość przedstawienia Wam nagrań z samym Dominikiem Toretto. Jak zwykle Vin Diesel, za pośrednictwem własnych mediów społecznościowych, nie omieszkał zabrać swoich fanów na plan realizowanej przez niego produkcji, którą tym razem jest ósma część Szybkich i wściekłych. Materiały filmowe znajdziecie poniżej wraz z pierwszym oficjalnym zdjęciem ukazującym rzeczonego gwiazdora w towarzystwie Michelle Rodriguez (filmowa Letty).

The channeling of Dom begins here in Cuba. Gracias por todo mi Gente! @fgarygray #F8

Film zamieszczony przez użytkownika Vin Diesel (@vindiesel)

 

Que bola asere! Dom #F8 #Cuba

Film zamieszczony przez użytkownika Vin Diesel (@vindiesel)

Zobacz również: Szybcy i Wściekli 8 – pierwszy film oraz zdjęcia z planu produkcji

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray (Straight Outta Compton). Według krążących po sieci doniesień, Szybcy i wściekli 8 będą otwarciem zupełnie nowej trylogii. Polska premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2017 roku. Kolejne dwie odsłony, czyli dziewiąta oraz dziesiąta, pojawią się na srebrnych ekranach odpowiednio 19 kwietnia 2019 roku i 2 kwietnia 2021 roku. Jednakże to niejedyne filmy, znajdujące się w planach Universal Pictures. Wytwórnia zamierza w przyszłości nakręcić zarówno prequele, jak i spin-offy serii.

Obsada akcyjniaka składa się z Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordany Brewster, Tyrese’a Gibsona, Chrisa Ludacrisa Bridgesa, Elsy Pataky i Lucasa Blacka, którzy odtworzą swoje postacie z poprzednich części. Oczekuję się, że do filmu powrócą również Jason Statham, Dwayne Johnson i Kurt Russell. Warto tutaj dodać, że niedawno ogłoszono, iż w rolę głównej antagonistki produkcji wcieli się Charlize Theron, a jej prawą ręką zostanie postać zagrana przez gwiazdę serialu Gra o tron, czyli Kristofera Hivju. W widowisku pojawi się także Scott Eastwood, który zagra protegowanego bohatera Kurta Russella.

Fast 8

Zdjęcia do obrazu Szybcy i wściekli 8 będą mieć miejsce w Nowym Jorku i Atlancie w stanie Georgia. Warto dodać, że część filmu może zostać nakręcona również w Rosji. Obecnie jesteśmy też pewni, że bohaterowie obrazu zawitają do Islandii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?