the old guard background Advertisement

The Neon Demon – nowy plakat filmu!

W sieci pojawił się nowy plakat promujący film w reżyserii Nicolasa Windinga Refna pt. The Neon Demon. Znajdziecie go poniżej. Plakat przedstawia główną bohaterkę obrazu, w którą wciela się Elle Fanning.

Demon

Zobacz również: The Neon Demon – krótki zwiastun dla dorosłych

Film przedstawi historię Jesse (Elle Fanning) – początkującej modelki, która przeprowadza się do Los Angeles. Bohaterka wiążę z tym miejscem nadzieję na przebicie się w trudnej i nieprzyjaznej branży. Wkrótce jej młodość i witalność zostaje dostrzeżona przez grupę zbzikowanych na punkcie urody i piękna kobiet, które nie cofną się przed niczym, w celu zabrania Jesse wszystkiego, co dziewczyna posiada.

Film wyreżyserował rzeczony nieco wcześniej Nicolas Winding Refn (Drive) na podstawie scenariusza, który napisał we współpracy z Mary Laws i Polly Stenham. Obsada produkcji składa się z następujących gwiazd: wspomniana powyżej Elle Fanning (Czarownica), Jena Malone (Igrzyska śmierci), Karl Glusman (Stonewall), Bella Heathcote (Mroczne cienie), Abbey Lee (Mad Max: Na drodze gniewu), Desmond Harrington (Dexter) Christina Hendricks (Drive) i Keanu Reeves (John Wick).

Źródło: Bloody-Disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?