Wolverine 3 – Eriq La Salle na pokładzie

Kolejna tajemnicza rola została obsadzona do trzeciej części filmu 20th Century Fox pt. Wolverine.

Variety donosi, że Eriq La Salle, gwiazda serialu Ostry Dyżur, pojawi się w filmie. Tym samym aktor dołącza do Hugha Jackmana, Patricka Stewarta, Boyda Holbrooka (Narcos), Richarda E. Granta (Dig) i Stephena Merchanta (Biuro).

Eriq La Salle od jakiegoś czasu zajmował się na przemian aktorstwem i reżyserią, głównie na małym ekranie. Niedawno mogliśmy go oglądać w adaptacji Stephena Kinga pt. Pod kopułą. Wyreżyserował również pojedyncze odcinki Dawno, dawno temuLucyferCSI:Cyber.

Wolverine

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – Wolverine oczami Bryana Singera!

W sieci nadal pełno pogłosek sugerujących, że trzecia odsłona Wolverine’a będzie oparta na popularnym komiksie autorstwa Marka Millara i Steve’a McNivena pt. Wolverine. Staruszek Logan. Niestety rzeczone plotki ciągle nie zostały ani potwierdzone, ani też zdementowane przez wytwórnię 20th Century Fox. Warto też wspomnieć, że w filmie podobno powinien pojawić się X-23 (żeński odpowiednik wspomnianego już wielokrotnie w newsie tytułowego mutanta). Krąży także plotka, według której trzecia część Wolverine’a ma być pierwszym obrazem z przyznaną kategorię wiekową R, traktującym o bohaterze odgrywanym przez Hugh Jackmana.

Zdjęcia do Wolverine 3 mają ruszyć w tym miesiącu. Film nakręci James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Produkcja pojawi się w kinach 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: empireonline.com

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?