Nice Guys. Równi goście – kolejny zwiastun filmu

Warner Bros opublikowało ostateczny zwiastun komedii Nice Guys. Równi goście z Russellem Crowem i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. Materiał znajdziecie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=MxW4LZCYfvs

Zobacz także: Kubo i dwie struny – finalny plakat filmu!

Opis dystrybutora: Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

Równi Goście 2

W filmie pojawią się również: Kim Basinger, Matthew Bomer, Marharet Qualley i Ty Simpkins. Premiera filmu Nice Guys. Równi goście nastąpi 20 maja.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?