Advertisement

Jak uratować mamę – trailer polskiej animacji

Hej, dzieciaki. Macie już plany na dzień dziecka? Pamiętajcie, że to właśnie wtedy do kin wchodzi najnowsza polska bajka o tytule Jak uratować mamę. Niedawno w sieci zadebiutował przebojowy i radosny zwiastun tej superprodukcji. Animacje Pixara mogą się schować. Czy będziecie mieli dość odwagi wyruszyć na tę ekscytującą przygodę?

https://www.youtube.com/watch?v=Gr6hVSCcGu4

Opis dystrybutora: Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy.

Głosu postaciom podkłada czołówka polskich aktorów, takich jak Maciej Stuhr, Cezary Pazura i Tomasz Kot. Co więcej, zaangażowano również czołowych odtwórców ról z serialu Świat według Kiepskich, czyli Andrzeja Grabowskiego, MArzenę Kipiel-Sztukę i Dariusza Gnatowskiego. Całość reżyseruja Daniel Zduńczyk i Marcin Męczkowski, tówrcy animacji Kajko i Kokosz. Film Jak uratować mamę, dawniej znany pod tytułem Złote krople, wejdzie do kin dokładnie w dzień dziecka, czyli 1 czerwca. Wy też nie możecie już doczekać się premiery?

źródło: youtube.com; materiały prasowe / ilustracja wprowadzenia: materiały promocyjne

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?