• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

O tym, że Deadpool był inny niż cokolwiek, co widzieliśmy wcześniej, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Nie tylko zburzył czwartą ścianę, lecz również postanowił wciągnąć widza w kolejną grę. Film pełen jest żartobliwych momentów i odniesień do innych obrazów, których prawdopodobnie nikt z nas w trakcie seansu nie zauważył. Poniższe filmiki demaskują więc i wyraźnie pokazują to, co twórcy ukryli dla nas w produkcji. Ciekawi o co chodzi? Zjedźcie niżej. Filmiki posegregowane są w kolejności od najkrótszego, do najdłuższego. Niestety, dostrzeżone elementy często się w owych wideach powtarzają. Miłego seansu!

Zobacz również: Deadpool - oryginalna promocja filmu na Blu-ray

Opis dystrybutora: Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) – niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik – poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako Deadpool i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Reżyserem widowiska wytwórni Marvel jest Tim Miller. Produkcja powstała na podstawie scenariusza będącego efektem współpracy Rhetta Reese’a i Paula Wernicka. Główną rolę w obrazie zagrał Ryan Reynolds. Ponadto w filmie wystąpili także: Gina Carano (Angel Dust), T.J. Miller (Weasel), Morena Baccarin (Vanessa Carlysle/Copycat) i Ed Skrein (Ajax).

Któryś z szyfrów udało Wam się wcześniej złamać? Dajcie znać w komentarzach!

Premiera filmu na Blu-ray już 10 maja!

Źródło: GeekTyrant / Ilustracja wprowadzenia: Vulture

 

Wiesz, co z tym zrobić


Paulina Leszczyńska

Paulina

Stały współpracownik

O mnie:

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.