Sky Sharks – nazistowskie rekiny nadlatują w oficjalnym zwiastunie!

Fani kina złego gustu zapewne już zacierają ręce na wieść, iż w sieci zadebiutowal oficjalny zwiastun Sky Sharks, a więc projektu który skutecznie szukał wsparcia na Kickstarterze. W końcu, w dużym skrócie, opowiada on o inwazji nazistowskich zombie latających na rekinach. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda taka eskadra, w której jest niejeden łotr, to zapoznajcie się ze zwiastunem:

Jak wygląda opis produkcji? Smakowicie absurdalnie. 

Głęboko pod powierzchnią antarktycznego lodu zespół geologów odkrywa pozostawione w nienaruszonym stanie stare laboratorium, w którym Naziści stworzyli kryjówkę dla swoich mrocznych eksperymentów. Naukowcy nieświadomie wypuszczają na wolność tajną i eksperymentalną niemiecką broń – genetycznie zmodyfikowane rekiny, które nabyły umiejętności latania oraz ujeżdżające je zombie-nadludzi. Jedyną siłą mogącą ich powstrzymać i uratować świat jest wojskowa grupa zadaniowa zwana „Dead Flesh Four” (tł. Martwa Czwórka) złożona z ożywionych weteranów wojny w Wietnamie.

Reżyseruje Marc Fehse. Z tych bardziej znanych nazwisk w filmie zobaczymy Tony’ego Todda (słynny Candyman), Cary-Hiroyuki Tagawę (Mortal Kombat), Lynn Lowry (Dreszcze) czy kultową japońską aktorkę Asami (Machine Girl). Sky Sharks zawitają do kin 1 września 2017 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Sky Sharks

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?