Angry Birds Film – wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki życzą pisklęta!

Mimo iż w Polsce rzeczone święto będzie mieć miejsce dopiero za nieco ponad dwa tygodnie, to w wielu krajach na świecie obchodzone jest właśnie dzisiaj. Z tej okazji producenci zbliżającego się wielkimi krokami obrazu pt. Angry Birds Film zdecydowali uczcić ten wyjątkowy dzień za pośrednictwem poniższego widea, w którym kolejny raz wykorzystano znane z poprzednich klipów pisklęta.

https://www.youtube.com/watch?v=Zrir_Z1vLsA

Zobacz również: Angry Birds – nowy zwiastun przezabawnej animacji!

Opis dystrybutora (kino): Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy – temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek…

Główne role w obrazie grają Jason Sudeikis (nerwowy Red), Josh Gad (szybki Chuck) i Danny McBride (wybuchowy Bomb). Oprócz rzeczonych powyżej panów, w produkcji usłyszymy ponadto Billa Hadera (Świnka), Mayę Rudolph (Matilda), Petera Dinklage’a (potężny Orzeł), Keegana-Michaela Keya, Kate McKinnon, Tony’ego Hale’a, Ike’a Barinholtza, Hannibala Buressa, Cristelę Alonzo, Jillian Bell, Daniellę Brooks, piosenkarza Romeo Santosa, a także Smosh, czyli duet youtuberów składający się z Iana Andrew Hecoxa i Anthony’ego Padilla.

Angry Birds Film to obraz typu origin story, który postara się odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie: Dlaczego te wszystkie ptaki są tak bardzo rozzłoszczone? Produkcja przedstawi również, jak doszło do konfliktu pomiędzy zielony świnkami a tytułowymi bohaterami.

ab 1sht fnl in3drd3d

Obraz został wyreżyserowany przez Fergala Reilly’ego i Claya Kaytisa na podstawie scenariusza spod pióra Jona Vitti. Produkcja pojawi się w polskich kinach 27 maja 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?