Assassin’s Creed – nowe zdjęcia z filmu! Zwiastun już jutro!

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała za pośrednictwem gazety Los Angeles Times dwa kolejne zdjęcia z filmu pt. Assassin’s Creed. Znajdziecie je poniżej. Ponadto warto dodać, że w rzeczonej gazecie napisano, iż pierwszy trailer wysoce oczekiwanego widowiska pojawi się już w środę!

Assassins Creed 1

Assassins Creed 2

Zobacz również: Assassin’s Creed – kolejne zdjęcia z filmu

Opis dystrybutora (kino): Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender (Prometeusz, Bękarty wojny) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.

Omawiany obraz nie będzie dosłowną ekranizacją żadnej z odsłon wieloletniej serii. Kinowy Assassin’s Creed przedstawi fikcyjny świat doskonale znany fanom gry, a także charakterystyczne dla sagi wydarzenia i najbardziej pamiętne momenty. Reżyserem obrazu jest Justin Kurzel. Gwiazdami Assassin’s Creed są: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Michael K. Williams i Jeremy Irons.

Asasyn 3

Assassin’s Creed pojawi się w polskich kinach dopiero 6 stycznia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustaracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?