• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W Przebudzeniu Mocy pojawiło się wielu słynnych aktorów, którzy zagościli na ekranie zaledwie przez chwilę. Daniel Craig wcielił się w jednego ze szturmowców Najwyższego Porządku, a Simon Pegg wcisnął się w kostium handlarza złomu Unkara Plutta. Wygląda na to, że w Epizodzie VIII Gwiezdnych Wojen również nie zabraknie sprytnie zamaskowanych pierwszoligowych gwiazd Hollywood. Jedną z nich ma być sam...Tom Hardy!

Mad Maxfot: materiały prasowe

Hardy wcieli się w szturmowca Najwyższego Porządku, który uczęszczał wraz z Finnem do akademii szkoleniowej. Rozpozna bohatera Johna Boyegi, który będzie wykonywał tajną misję dla Ruchu Oporu. Uzna Finna za sprytnego szpiega, który infiltruje buntowników. Pogratuluje mu "awansu" i ruszy w swoją stronę, pozostawiając go za sobą wstrząśniętego.

Najwyraźniej aktor znany z Mad Max: Na Drodze Gniewu nie odegra w filmie dużej roli. Nie wiemy też, czy dane nam będzie zobaczyć jego twarz. Z pewnością jego udział będzie jednak miłym urozmaiceniem. Miejmy nadzieję, że wypadnie dobrze!

Zobacz również: Gwiezdne Wojny Epizod VIII - Tajemnicza wioska na nowych zdjęciach z planu!

Za kamerą ósmego epizodu stanie Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Jest on także scenarzystą filmu. W obsadzie powrócą dobrze znani z Przebudzenia Mocy Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Nie zabraknie jednak zupełnie nowych twarzy. Tymi będą m.in.: zwycięzca Oscara Benicio Del Toro, nominowana do Złotej Statuetki Laura Dern i utalentowana debiutantka Kelly Marie Tran.

Gwiezdne Wojny Epizod VIII mają trafić do kin 15. grudnia 2017 roku.

Źródło: makingstarwars.net/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kamil Serafin

Kamil Serafin

Dziennikarz

O mnie:

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza. [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.