American Assassin – Dylan O’Brien rozmawia o występie w nowym filmie z Michaelem Keatonem

Wedle Variety, znany z serii Więzień labiryntu Dylan O’Brien może dołączyć do Michaela Keatona w adaptacji bestsellerowej powieści Vince’a Flynna od CBS Films i Lionsgate – American Assassin. Miałby zagrać tytułową postać, Mitcha Rappa. Jako że O’Brien niedawno odniósł kontuzję na planie trzeciej części Więźnia labiryntu, przez co produkcję odwołano na czas nieokreślony, ten casting może być dobrym znakiem dla czekających na jego wyzdrowienie fanów aktora.

Reżyserem nowej adaptacji ma być Michael Cuesta (Homeland), scenariuszem zajmie się Stephen Schiff (The Americans), zaś za produkcję wezmą się Lorenzo di Bonaventura (Transformers, Red) oraz Nick Weschler (The Road, Magic Mike).

Zobacz również: The Woods – zapowiada się najstraszniejszy horror w dziejach?

Weteran Zimnej Wojny Stan Hurley (Keaton) jest największym postrachem wśród trenerów w CIA. Dostaje jako nowy narybek Mitcha Rappa, żołnierza black ops, będącego świeżo po traumie związanej ze stratą narzeczonej w ataku terrorystycznym. Z czasem obaj mężczyźni otrzymają misję wespół z zabójczym tureckim agentem, by powstrzymać na Bliskim Wschodzie dążenia do rozpoczęcia III wojny światowej.

American Assassin jest jedną z czternastu powieści z antyterrorystą Mitchem Rappem w roli głównej. Każda z nich była bestsellerem New York Times,  cała zaś seria sprzedała się w blisko dwudziestu milionach egzemplarzy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – moviepilot.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?