Advertisement

Tomb Raider – poprzednia Lara Croft chwali wybór Alicii Vikander

Camilla Luddigton to aktorka, którą możecie znać z roli w serialu Grey’s Anatomy, a także z wcielenia się w księżną Kate w filmie William i Kate. Zagrała ona także najsłynniejszą panią archeolog świata, Larę Croft, użyczając jej głosu, a także biorąc udział sesjach motion capture podczas produkcji dwóch ostatnich gier z serii, czyli Tomb Raider oraz Rise of the Tomb Raider.  W wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly wyraziła swoją opinię na temat wyboru Alicii Vikander do roli Lary w najbliższej adaptacji filmowej.

Zobacz również: Alicia Vikander – czarny koń czy czarny łabędź?

Czuje się z tym tak jak z każdym innym wyborem. To Lara Croft, więc jeszcze dużo aktorek będzie miało okazję się w nią wcielić. Oczywiście że dobrze by było zagrać ją na dużym ekranie, ale wybrano Alicię i jest to świetny wybór, bo to znakomita aktorka. Jestem bardzo podekscytowana możliwością zobaczenia jej w tej roli.

Jak dotąd powstały dwa filmy z serii, w któych w Larę Croft wcieliła się Angelina Jolie. Jednakże drugi z nich Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia okazał się porażką i długo nie decydowano się na reboot serii. Na szczęście jednak już w 2017 roku będziemy mogli ponownie zobaczyć słynną panią archeolog w akcji. Obraz wyreżyseruje Roar Uthaug, Norweg, którego ostanie dzieło, film zatytułowany Fala, mogliśmy oglądać w polskich kinach na przełomie grudnia i stycznia.

źródło: ew.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?