Paris Hilton wyprodukuje film o sobie samej

Prawdziwa ikona współczesności. Celebrytka, aktorka i piosenkarka, a przede wszystkim dziedziczka hotelowego imperium rozpoczyna intensywne prace nad filmem dokumentalnym, który opowie o niej samej. Dokument odpowie na palące pytania, jak Paris zdobyła sławę oraz jak blask fleszy wpłynął na to, jaką osobą się stała. Poruszona zostanie także kwestia globalnego wpływu, jaki Paris Hilton wywiera na młode dziewczęta na całym świecie.

Zobacz również: recenzja filmu Romeo i Julia

Zdjęcia, a właściwie wywiad z główną bohaterką, zostanie nagrany tego lata na Ibizie. Paris Hilton jest także jedną z producentek obrazu. Reżyseruje Don Argott (Atomowe Stany Ameryki, Apetyt na miłość), który w dość dużych superlatywach wypowiedział się o projekcie dla magazynu Variety.

Paris Hilton jest współczesną Marilyn Monroe – piękna, ikoniczna, sławna na cały świat, wykreowana przez masowe media i niezrozumiana. Jesteśmy podekscytowani, że możemy z nią współpracować i odkrywać jej skomplikowane relacje z publiką, mediami oraz ogólną politykę, która kształtuje postrzeganie współczesnych celebrytów.

paris, hilton, documentary,

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: fot. Terry Richardson

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - k.warzala@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?