Nerve – pierwszy zwiastun thrillera o niebezpiecznej grze

Lionsgate opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego thrillera, Nerve z Emmą Roberts (American Horror Story) oraz Davem Franco (Iluzja) w głównych rolach. Zwiastun poniżej:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=2PR9MOPTI7g

Opis filmu: Pilna uczennica liceum, Vee Delmonico (Roberts) w wyniku nalegań ze strony przyjaciół bierze udział w popularnej internetowej grze „Nerve”. Z początku myśli, że jest to nieszkodliwa zabawa. Zostaje jednak wciągnięta w wir napędzanej adrenaliną konkurencji, w której towarzyszy jej tajemniczy nieznajomy (Franco). Gra przybiera złowieszczy obrót przez coraz to bardziej niebezpieczne czyny, prowadząc bohaterkę do finału, którego stawką jest jej przyszłość, 

W obsadzie flmu są także: Emily Meade (Pozostawieni), Miles Heizer (Parenthood), Juliette Lewis (Urodzeni mordercy) oraz Kimiko Glenn (Orange is the New Black).

Nerve - plakaty

Oparty o powieść Jeanne Ryan, Nerve reżyserowany jest przez Henry Joost oraz Ariel Schulman. Film zadebiutuje w kinach 27 lipca.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?