Gareth Edwards i Kathleen Kennedy pojawią się na tegorocznym Star Wars Celebration w Londynie!

Tegoroczne Star Wars Celebration – konwent i mekka dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen – odbędzie się w Londynie. Impreza rozpocznie się 15 lipca i potrwa 3 dni. Poszczególne panele będą poświęcone wszelkiej maści materiałom i produkcjom związanym z Gwiezdną Sagą: od zabawek, przez gry, aż do samych filmów, które zapewne przyciągną najwięcej gości. Na zeszłorocznym panelu poświęconym Przebudzeniu Mocy, pojawiła się sama Kathleen Kennedy, oraz reżyser J.J. Abrams wraz z głównymi członkami obsady (poza Harisonem Fordem). Okazuje się, że tego roku na Celebration ponownie pojawi się Kennedy, a wraz z nią Gareth Edwards – reżyser Łotr Jeden: Gwiezdne Wojny – Historie. Wraz z nim pojawią się zapewne główne gwiazdy filmu, m.in Felecity Jones.

Celebration

Na panelu poświęconym grudniowemu tytułowi, najpewniej zostanie zaprezentowany nowy zwiastun. Czy dowiemy się czegoś jeszcze? Mamy taką nadzieję! Zapewne poznamy też szczegóły na temat kontynuacji Star Wars Battlefront

Źródło: makingstarwars.net/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

kamil.k.serafin@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?