the old guard background Advertisement

The Neon Demon – nowy zwiastun filmu Nicolasa Windinga Refna

W czasie gdy zabawa w Cannes trwa w najlepsze, większość osób zapewne czeka na opinie dotyczące nowego obrazu, duńskiego reżysera Nicholasa Windinga Refna pt. The Neon Demon. Produkcja ma zadebiutować właśnie na francuskim festiwalu.

W oczekiwaniu na recenzje The Neon Demon, możecie zachwycać się nowym, międzynarodowym zwiastunem horroru Refna, który znajdziecie poniżej. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=p0knA3wtTQY

Zobacz również: The Neon Demon – nowy plakat filmu!

The Neon Demon to przewrotna historia aspirującej modelki Jesse (Elle Fanning), która przybywa do Los Angeles głodna blichtru i sławy. Przedstawicielki bezwzględnego biznesu modowego – kobiety ogarnięte obsesją seksapilu – żerują na pięknie i sile witalnej młodej bohaterki. Chcą przejąć to, czym niewinna dziewczyna dysponuje. W filmie, prócz Fanning (TrumboCzarownica), występują też Keanu Reeves, Jena Malone, Karl Glusman, Desmond Harrington, Bella Heathcote, Abbey Lee oraz Christina Hendricks. Alessandro Nivola (Rok przemocyAmerican Hustle) wciela się natomiast w postać Nicolasa, przedsiębiorcy i projektanta, który widzi w Jesse swoją przyszłą muzę.

Jest to dziesiąty projekt fabularny w karierze Refna, a przy tym jego pierwszy film grozy. Do najważniejszych dzieł reżysera zaliczają się DriveTylko Bóg wybaczaBronson Pusher II: Krew na rękach.

Polska premiera The Neon Demon nastąpi już 22 lipca.

Źródło: collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?