365 dni – Neflix nie ma zamiaru usuwać filmu

W ubiegłym tygodniu znana piosenkarka o pseudonimie Duffy zbojkotowała kontrowersyjną adaptacją powieści erotycznej Blanki Lipińskiej, zarzucając jej promowanie takich zachowań jak gwałt. Czekaliśmy wtedy na ewentualną odpowiedź giganta streamingowego.

Włodarze platformy Netflix oświadczyli, że 365 dni jest produkcją, która otrzymała odpowiednie oznaczenia związane ze scenami przemocy czy seksem. Co więcej, przypomnieli o istnieniu specjalnych filtrów, dzięki którym można dawkować odpowiednie treści. Jak więc można było się spodziewać, nie dojdzie do usunięcia tej popularnej produkcji z biblioteki.

365 dni film scena samolot massimo laura

fot. kadr ze zwiastuna filmu 365 dni

Zobacz również: 365 dni – znana piosenkarka chce usunięcia filmu z Netfliksa za gloryfikowanie gwałtu

Opis: Film „365 dni” to nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli to młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel, dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu, odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Aby podjąć ostatnią próbę ratowania związku, razem z partnerem i przyjaciółmi wylatuje na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

W roli Laury zobaczymy Annę-Marię Sieklucką. W filmie „365 dni” oprócz najgorętszego duetu aktorskiego zagrali również m.in.: Magdalena Lamparska (Olga), Natasza Urbańska (Anna), Grażyna Szapołowska (matka Laury), Tomasz Stockinger (ojciec Laury), Bronisław Wrocławski (Mario) oraz Otar Saralidze (Domenico).

Źródło: Daily Mail | Ilustracja główna: kadr z filmu 365 dni

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?