Rings: pierwsze spojrzenie na upiorną Samarę

Jak wiadomo, już tej jesieni nastąpi premiera Rings, kontynuacji bardzo dobrze przyjętego horroru The Ring Gore’a Verbinskiego. Film będzie drugim z kolei sequelem; pierwszy wydano jedenaście lat temu. Rings zadebiutuje w kinach 28 października, dystrybuowany przez Paramount Pictures. Aż do dziś nie wiadomo było na pewno, czy antybohaterką sequelu ponownie będzie upiorna Samara. Serwis Bloody-Disgusting.com rozwiał te wątpliwości.

W rolę długowłosej topielicy wcieliła się Bonnie Morgan. Aktorka wystąpiła już jako Samara w filmie Ring 2, choć tylko w niektórych ujęciach, w których zastępowała Kelly Stables. Dziennikarze Bloody-Disgusting dzielą się trzema zdjęciami przedstawiającymi Morgan jako Samarę; jedno jest fotosem z planu.

rings2 1000x600

rings3

rings1

Morgan znana jest fanom horroru z kreacji w takich filmach, jak Postrach nocy, Demony, Pirania 3D czy Łowca czarownic. Na planie zdjęciowym aktorka towarzyszyła Johnny’emu Galeckiemu, Aimee Teegarden, Aleksowi Roe, Matildzie Lutz i Laurze Wiggins. Reżyserem Rings jest F. Javier Gutierrez (Trzy dni, krótki metraż Brasil).

W The Ring (2002) – bazującym na oryginalnym, japońskim Kręgu (1998) – dziennikarka trafia na ślad tajemniczej kasety wideo, której seans prowadzi w do śmierci oglądającego. Film okazał się sukcesem kasowym – w przeciwieństwie do swojego pierwszego sequelu. Teraz Paramount planuje przywrócić Samarę na horrorowy piedestał. Studio wierzy, że czekający na premierę projekt stanowił będzie odrodzenie serii.

https://www.youtube.com/watch?v=3whNzROoVro

Źródło: Bloody-Disgusting.com / Ilustracja wprowadzenia: Bloody-Disgusting.com

Stały współpracownik

Autor bloga HisNameIsDeath.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?