Kingsman: The Golden Circle – Elton John potwierdza swój udział w produkcji!

Pamiętacie, jak niedawno wspominaliśmy, że w trakcie negocjacji swojego angażu do filmu pt. Kingsman: The Golden Circle jest sam Elton John (więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ!)? Gwiazda sceny muzycznej własnie potwierdziła dołączenie do obsady omawianego obrazu! Poniżej potwierdzenie. Zdjęcie zostało opublikowane przez rzeczonego gwiazdora za pośrednictwem Istagrama.

 

Kingsman The Golden Circle

Zobacz również: Kingsman: The Golden Circle – Channing Tatum na planie produkcji

Fotografia utrzymana jest w duchu poprzedniej ilustracji, która stanowiła parodię plakatu filmu, jak również zdradzała powrót Colina Firtha do omawianego widowiska w roli uwielbianego przez publiczność Harry’ego Harta. Na udostępnionym przez Eltona Johna zdjęciu czytamy: Wednesday night’s alright for fighting, co stanowi parafrazę jednej z piosnek wybitnego wokalisty, która w oryginale brzmi – Saturday Night’s Alright for Fighting. Na fotografii znajdują się również niemal ikoniczne już okulary wspomnianego artysty. Ilustracja została podpisana następującymi słowami: Minęło sporo czasu od musicalu Tommy…, co znaczy tyle, że Elton John od bardzo dawna nie zagrał w żadnym kinowym widowisku.

Artysta dołączył zatem do obsady składającej się obecnie z Tarona Egertona (Eggsy), Halle Berry (szefowa CIA), Pedro Pascala (Jack Daniels), Channinga Tatuma i Julianny Moore, która znajduje się w fazie negocjacji do roli czołowej antagonistki produkcji. W obrazie pojawi się również Edward Holcroft, jednakże nie wiadomo, czy aktor odtworzy swoją postać z pierwowzoru. Pewne jest natomiast, że Mark Strong kolejny raz wystąpi na srebrnym ekranie jako Merlin. 

Wytwórnia 20th Century Fox wypuści obraz do kin 16 czerwca 2017 roku. Reżyserem filmu Kingsman: The Golden Circle został twórca pierwowzoru, czyli Matthew Vaughn.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?