Witajcie w świecie absurdu – powstaje adaptacja gry wideo pt. Tetris!

Uwaga, uwaga, właśnie ogłoszono realizację nowego projektu, którym okazuje się adaptacja popularnej gry wideo pt. Tetris! To nie są żadne żarty. Dobrze przeczytaliście. Adaptacja gry to poważne przedsięwzięcie wytwórni Threshold Global Studios, które zostało założone przez chińskiego potentata medialnego – Bruno Wu i producenta Larry’ego Kasanoffa w celu rozwijania, finansowania i dystrybucji filmowych projektów na światowym rynku. Pierwszym zadaniem rzeczonego studia będzie stworzenie adaptacji ikonicznej gry wideo. Budżet projektu wynosi 80 mln dolarów. Warto tutaj dodać, że o przedsięwzięciu mogliście się dowiedzieć już w 2014 roku, jednak dopiero teraz ruszyła jego realizacja.

https://www.youtube.com/watch?v=WL8hehlRxq0

Zobacz również: Kingsman: The Golden Circle – Elton John potwierdza swój udział w produkcji!

Omawiany film jest określany jako porywający thriller science fiction. Adaptacje będzie wspólnym projektem Chin i Stanów Zjednoczonych. W produkcji zobaczymy zatem obsadę złożoną zarówno z Azjatów, jak i aktorów z Zachodu. Zdjęcia do adaptacji Tetrisa powinny ruszyć zgodnie z założeniami twórców i producentów w przyszłym roku na terenie Chin.

Co Wy o tym wszystkim myślicie? Czy adaptacja gry, w której układa się klocki, może okazać się ostatecznie porywającym thrillerem science fiction? Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?