Ellen Page w filmie o zombie?

Ellen Page miała już do czynienia z szalonymi mutantami, niebezpiecznymi snami i nastoletnią ciążą. Nadszedł więc czas na starcie z zombie. The Hollywood Reporter donosi, że aktorka dołączyła do obsady thrillera The Third Wave w reżyserii Davida Freyne’a, który ma rzucić nowe światło na tę oklepaną już tematykę.

Akcja filmu nie będzie toczyć się w czasach apokalipsy. Zdziwieni? The Third Wave dziać się będzie po zainfekowaniu ludzi tajemniczym wirusem, który przemienił ich w stwory podobne do zombie. O dziwo, ludzi tych udało się wyleczyć. Jednak wielu, z jednorazowo zainfekowanych osób, zostało odrzuconych przez własne rodziny i resztę społeczeństwa, co prowadzi do niepokojów i bojowej ingerencji rządu.

The Third Wave będzie reżyserskim debiutem Freyne’a. Film oparty jest na koncepcji krótkometrażowego prequela zatytułowanego The First Wave. Zdjęcia mają rozpocząć się w Irlandii pod koniec roku. Sama Page wypowiedziała się na temat produkcji:

The Third Wave prezentuje zupełnie nową perspektywę na gatunek zombie, który uwielbiam. David Freyne naprawdę przenosi obiektyw na rolę społeczeństwa w apokaliptycznym świecie. Jestem bardzo wdzięczna za szansę uczestnictwa w tym refleksyjnym zbliżeniu do horroru wraz z publicznością.

ellen page wallpaper 11Zobacz również: Into the Forest – siostry walczą o życie w zwiastunie filmu!

Już wkrótce aktorka pojawi się w filmie Flatliners, będącym remakiem dzieła Joela Schumachera z 1990 roku. W filmie pojawią się także Diego Luna i Nina Dobrev.

Źródło: JoBlo / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Stały współpracownik

Uwielbia kino, literaturę i sport. W wolnych chwilach pisze, gotuje lub podróżuje. Autorka bloga https://kulturalnapaulina.blogspot.com/

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?