Nice Guys. Równi goście – animowany trailer w stylu Hanny-Barbery!

Warner Bros. Pictures przygotował wyjątkowy zwiastun komedii kryminalnej pt. Nice Guys. Równi goście, który już jutro zawita do polskich kin! Jeśli jeszcze nie wiecie na jaki seans udacie się w ten weekend do kina, proponujemy zobaczyć wyjątkowy zwiastun zamieszczony poniżej, który z pewnością pomoże wam podjąć decyzję. Trailer ten przeniesie was we wspaniałe czasy dzieciństwa, kiedy to dniami i nocami potrafiliście oglądać kreskówki Hanny-Barbery, ponieważ w stylu bajek tego kultowego studia, poniższy zwiastun został zrobiony. Miłego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=60&v=DNpCXmqzfEM

Zobacz również: Nice Guys. Równi goście – recenzja

Opis dystrybutora: Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

W filmie pojawią się również: Kim Basinger, Matthew Bomer, Marharet Qualley i Ty Simpkins. Premiera filmu Nice Guys. Równi goście nastąpi 20 maja.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?